Odnoklassniki Hesabı Nasıl Kapatılır?

Kullanıcılar tarafından merak edilen odnoklassniki hesabi nasıl kapatılır? sorusunun yanıtı oldukça basittir. Yapılması gereken birkaç basit uygulamalar sayesinde odnoklassniki hesabı kolayca kapatılabilir. Daha çok Rusya üzerinden yoğun olarak kullanılan online arkadaşlık platformu olan odnoklassniki sitesi bu sebeple özellikle Rusya’da geniş kullanıcı kitlesine sahiptir.

Türkçe sınıf arkadaşlığı terim anlamına gelen odnoklassniki sitesi bu sebeple dünyanın çeşitli bölgelerinden arkadaşlık kurmak isteyenlere hitap ediyor. Kullanımı oldukça kolay olan site sayesinde kullanıcılar yepyeni çevreler edinerek yeni arkadaşlıklar kurabiliyor. Sade ve anlaşılır bir içeriğe sahip olan odnoklassniki online arkadaşlık sitesi diğer sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi kullanıcı hesabı silinmesinden yana değildir. Bu sebeple de iki aşamalı hesap kapatma onayı sunuyor.

Odnoklassniki Sitesi Nedir?

Odnoklassniki, başta Rusya’da olmak üzere pek çok ülkelerde kullanılan arkadaşlık platformudur. Özellikle genç yaş kuşakları tarafından tercih edilen site son birkaç yılda Türkiye üzerinden de daha çok video izleme platformu tarzında tercih edilmeye başladı. 2006 tarihinden itibaren hizmet sunan site ilk dönemlerde Türkçe dil desteği olmaması sebebiyle hesap silme işlemi güçlükle yapılabiliyordu.

Fakat son dönemlerde Türkçe dil desteği de ilave etmesi ile birlikte Türkiye’den kullanıcılar hesabını kolayca silebiliyor. Diğer sosyal paylaşım sitelerinden biraz daha farklı bir işleyişe sahip olan odnoklassniki arkadaşlık sitesi arkadaşlık platformu olması dışında daha çok video izleme sitesi olarak ön planda bulunuyor. Sistem üzerinden donmadan videolar izlenebiliyor. Videolar beğenilebiliyor ve sisteme üye olunduktan sonra video yüklenebiliyor.

Odnoklassniki Sitesine Üyelik Ücretli mi?

Odnoklassniki sitesine üyelikte herhangi bir ücret ödenmiyor. Kullanıcılar sisteme üye olduktan sonra sınırsız arkadaşlıklar kurabiliyor. Birbirinden eğlenceli videolar izleyebiliyor. Site üyelik koşulu sayesinde görüntü kalitesinde video piksel yüksekliği elde edebiliyor.

Odnoklassniki Hesap Kapatma

Odnoklassniki sitesinden hesap kapatılabilmesi için ilk olarak siteye üye girişi yapılmalıdır. Kullanıcı adı unutulması durumunda sistemden yeni bir şifre talep edilebilir. Kullanıcılar sisteme girdikten sonra profiller kısmında bulunan hesapları ile ilgili olan ayarlar sekmesini açmalıdır. Açılan ayarlar kısmından hesapları sil kısmından hesap silme işlemi gerçekleştirilebilir. Hesap silme işlemi tamamlandığında ekranda yeniden bir onay kutusu beliriyor. İkili onay işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı hesabı sistem tarafından kalıcı olarak siliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir