Bilgi

Düzce Evlere Ek İş Veren Firmalar Telefon Numaraları 2020

Düzce’de eve ek iş veren firmalar, yemek sektöründen paketleme işlemlerine kadar geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Düzce ili içerisinde sunulan ek iş olanakları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İçli köfte ve mantı yapımı
 • Kutu katlama işi
 • İplik temizleme
 • Nikah şekeri yapma ve paketleme
 • Evde güpür kesme işleri
 • Davetiye katlama
 • Telefon kılıfı süsleme
 • Boncuk işi
 • Kına tepsisi hazırlama

Düzce ili ve çevresinde eve iş veren firmalar, farklı sektörlerden oluşmaktadır. Bu sektörler içerisinde ayrıntı işlerin yapılması ya da fabrikasyon süreci sonrasında son rötuşların yapılması gibi işlemler bulunmaktadır. Özellikle ev hanımları, emekliler, öğrencilerin boş zamanlarında yapabileceği işlerdir. Doğum yapmış anneler için de bebekleri uyuduğu zaman önerilecek işler vardır.

Bilinen işlere ek olarak gıda sektörü içerisinde yer alan yerel yiyeceklerin de yapılması evde ek iş seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Bu talepler, kişilerin ilgi ve yeterlilikleri doğrultusunda tercih edilmektedir. Çocuk sahibi ev hanımları çocuklarının rahat bir şekilde okum masrafını bu işler ile çıkarabilir.

Düzce’de İçli Köfte ve Mantı Yapımına Yönelik Ek İşler

Düzce ili konumu itibariyle çoğunlukla memurların yaşadığı bir bölgede bulunmaktadır. Çalışan kadınların bulunduğu bu il içerisinde özel günler için yemek talepleri oluşmaktadır. Bölgeye has ya da yapımı zor olan yiyeceklerin talep edilmesi Düzce ili içerisinde yeni bir iş alanının oluşmasına kaynaklık etmektedir.

Evde iş yaptıran firmalar içerisinde de gıda sektöründe hizmet vermekte olan iş yerleri bulunmaktadır. Bu iş yerleri, ev yemekleri ile müşterilerine hizmet vermeleri durumunda evde yapılan yemekler için iş talepleri oluşturmaktadırlar. Bu konuda yeteneği olan kadınlar ilgili firmalara başvurarak ek iş sahibi olabilmektedirler.

Sponsorlu Reklamlar

Düzce İlinde Eve Ek İş Veren Fabrikalar Var Mıdır?

Düzce’de hizmet vermekte olan fabrikalar tarafından da evlere ek iş verilir. Bu işler fabrikanın üretimde bulunduğu alana göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin tekstil sektöründe hizmet vermekte olan fabrikalar tekstil ürünlerindeki iplik temizleme işleri için ek iş ilanları açabilmektedirler.

İş veren fabrikalar içerisinde tekstilden farklı alanlarda hizmet vermekte olan fabrikalar ise çoğunlukla kutu ve ambalaj işleri için desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için verilen ilanlar sonucunda ek iş yapmak isteyenler, kutu katlama işleri ile fabrikadan ek gelir elde edebilmektedirler.

Fabrikaların ek iş çalışmaları içerisinde yer alan ambalaj işlemleri için de fabrika çalışanlarının dışında işçilere ihtiyaç duyulmaktadır. Fabrika mesai saatleri içerisinde ya da evlerde yapılmak üzere ürünlerin ambalajlanması talep edilebilmektedir.

Düzce Ek İş Seçeneklerinde Düğün Organizasyonu

Düzce ili içerisinde düğün organizasyonu için evlerde ek iş yapılabilmektedir. Evde iş imkanı sunan bu işlemler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kına organizasyonlarında kullanılan kına tepsilerinin hazırlanması
 • Düğün ve nikah için hediyelikler hazırlanması
 • Nikah için yapılan nikah şekerlerinin paketlenmesi

Evde yapılacak işler içerisinde yer alan organizasyon hazırlıkları, nişandan düğün organizasyonuna kadar geniş bir içerik sunmaktadır. Bu işlemler içerisinde kına için yapılan hazırlıkların yanı sıra nişan hediyeliklerinin hazırlanması da bulunmaktadır.

Düğün organizasyonları hem belirli firmalar aracılığıyla yapılmakta hem de bireysel olarak yürütülebilmektedir. Sosyal medya hesapları aracılığıyla yürütülmekte olan bu işlemler kargolar aracılığıyla farklı illere de teslim edilebilmektedir.

Düzce Evde Ek İş İlanları

Düzce’de talep gören evde iş ilanları sektöre göre farklı alanlardan ilan edilmektedir. Fabrikalar tarafından ilan edilmekte olan işler çoğunlukla fabrika çalışanları aracılığıyla tavsiye şeklinde yürütülmektedir.

Paketleme işleri için çoğunlukla bireysel takip gerekli görülmektedir. Sosyal medya gibi kanallar aracılığıyla paketleme işini yapan firmalar takip edilerek paketleme işlerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ek iş ilanlarının yanı sıra evde yapılacak işler incelenerek, kişisel olarak da para kazanmak mümkün olmaktadır. Bunun için il ve çevresinde talep gören işlerin takip edilerek ihtiyaca yönelik hizmetlere başlamak gerekmektedir.

İlgili Makaleler

28 Yorum

 1. Adım Fatih
  Soyadım BATTAL
  ÜNİVERSİTEYE GİTMEM İÇİN EĞİTİM MASRAFLARIM İÇİN PARA GEREKLİ BU İŞ ONUN İÇİN LAZIM DÜZCE MERKEZ

  05436339637

 2. Öğrenciyim ve eğitim masraflarımı ailemle evde paketleme işi yaparak çıkarmak istiyorum. Dönüş Yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün